Ürünlerimiz Hakkındaki Yorumları Keşfet

Tepeden Tırnağa Işıldıyorum!

“Bilge Öztürk’ün ışıltılı bakım yağını gece ve gündüz kullanıyorum. Gündüz plajda ya da gece dışarı çıkarken uyguluyorum. Cildime ve saçlarıma hem bakım yapıyorum, hem de tepeden tırnağa mükemmel bir ışıltıya kavuşuyorum."


Banu Çolak

0 Soyulma, 0 Yanık Acısı

“Ice gel mükemmel bir ürün 3 ay tatil boyunca tek kullandığım üründü sıfır soyulma yanık acısı asla olmadı özellikle yazın buzdolabına koyup kullanmanızı tavsiye ederim.”


Büşra Akanlar

Ton Eşitleyici Favorim

“Ton eşitleyici krem sürdüğüm anda cildimin kendi rengini aldı, fondöten gibi cildimde kalıp gibi kalmadı, ince bir yapısı var. Zararlı güneş ışınlarından dolayı her gün mutlaka güneş koruyucusu kullanmalıyız leke problemi yaşamamak için. Ürün 30spf olduğu için hem cilt tonumu eşitlerken hem de güneş ışınlarından korumuş oldu cildimi. Ayrıca içinde E vitamini olduğu için de nem etkisini anında hissettim cildimde.”


Betül Bektaş

Çok Başarılı

"Esmer bir cilde sahip olduğum için cilt tonumda kara sarılık var. Ürün çok ince. Bazı ürünler çok beyaz yapıyor bazıları ise koyu oluyor diye yeni bir ürün denemek için arayış içindeydim. Çok başarılı bir dokusu var. Harika bir koruyucu baz oluyor. Yeni kullanmaya başladım ve çok memnunum. Filtreli gibi cilde sahip olmak isterseniz tavsiye ederim."


Berrin Kıvrak

Cilt İçin Mucize

“Bu ürün, cildimi gerçekten aydınlatıyor ve koruyor. Özellikle ton eşitleyici özelliği sayesinde cildim daha sağlıklı ve canlı görünüyor. Ayrıca, cilt kuruluğunu da engelliyor. Her gün kullanıyorum ve cildimdeki farkı hissediyorum. Çok Teşekkürler!“


Zehra Saidoğlu